Trinion SUO (1.0.3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Length
sk: Dĺžka

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: order
sk: objednávka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Unit
sk: Jednotka

en: unit
sk: kus

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Answers
sk: Odpovede

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
