Trinion SUO (1.0.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
