Trinion SUO (1.0.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unit
sr: Јединица
