Trinion SUO (1.0.3) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Length
sv: Längd

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: All
sv: Alla

en: hours
sv: timmar

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Price
sv: Pris

en: Desc
sv: Fallande

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: order
sv: beställning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Unit
sv: Enhet

en: Questions
sv: Frågor

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Answers
sv: Svar

en: Difficulty
sv: Svårighet

en: Change date
sv: Ändra datum

en: Lesson
sv: Lektion

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
