Trinion SUO (1.0.3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Text
th: ข้อความ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Price
th: ราคา

en: Unit
th: หน่วย

en: Video
th: วีดีโอ

en: Questions
th: คำถาม

en: Change date
th: เปลี่ยนวันที่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
