Trinion SUO (1.0.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Length
az: Uzunluq

en: Text
az: Mətn

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Difficulty
az: Çətinlik

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
