Trinion SUO (1.0.1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Length
fa: طول

en: Text
fa: متن

en: Continue
fa: ادامه

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: All
fa: همه

en: hours
fa: ساعت‌

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Price
fa: قیمت

en: Desc
fa: نزولی

en: SKU
fa: مدل

en: order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
