Trinion SUO (1.0.1) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
