Trinion SUO (1.0.3) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Length
tr: Uzunluk

en: Text
tr: Metin

en: Continue
tr: Devam et

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: All
tr: Tümü

en: hours
tr: saat

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Price
tr: Fiyat

en: Desc
tr: Azalan

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: order
tr: sipariş

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Unit
tr: Birim

en: Questions
tr: Sorular

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Difficulty
tr: Zorluk

en: Course
tr: Kurs

en: Question type
tr: Soru tipi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
