Trinion SUO (1.0.3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Length
ur: لمبائی

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
