Trinion tel (1.0.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Duration
bg: Период

en: Apply
bg: Търси
