Trinion tel (1.0.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Example
ca: Exemple

en: Close
ca: Tanca

en: Duration
ca: Durada

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
