Trinion tel (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
