Trinion tel (1.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Example
lv: Piemērs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
