Trinion tel (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд
