Trinion tel (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
