Trinion tel (1.0.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Description
pt: Descrição

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: All
pt: Tudo

en: Inbox
pt: Caixa de entrada

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Desc
pt: Decrescente

en: Example
pt: Exemplo

en: Close
pt: Fechar

en: Duration
pt: Duração

en: Phone number
pt: Telefone

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Outbox
pt: Caixa de saída
