Trinion tel (1.0.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Example
sv: Exempel

en: Close
sv: Stäng

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
