Trinion tel (1.0.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
