Trinion tel (1.0.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
