Trinion tel (1.0.2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Inbox
fr: Boîte de réception

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Example
fr: Exemple

en: Duration
fr: Durée

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Sort by
fr: Trier par

en: Date/time
fr: Date/heure

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Outbox
fr: Boîte d'envoi
