Trinion tel (1.0.2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Example
gl: Exemplo

en: Duration
gl: Duración

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
