Trinion tel (1.0.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
