Trinion tel (1.0.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: - All -
ka: - ყველა -
