Trinion tel (1.0.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
