Trinion tel (1.0.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Inbox
lt: Gauta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Duration
lt: Laikas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
