Trinion tel (1.0.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Example
sk: Príklad

en: Duration
sk: Trvanie

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
