Trinion tel (1.0.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
