Trinion tel (1.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
