Trinion tel (1.0.4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too
