Trinion tel (1.0.4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
