Trinion tel (1.0.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত
