Trinion tel (1.0.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
