Trinion tel (1.0.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Inbox
da: Indbakke

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Example
da: Eksempel

en: Duration
da: Varighed

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Date/time
da: Dato/tid

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
