Trinion tel (1.0.4) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Duration
et: Kestus

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
