Trinion tel (1.0.4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Example
eu: Adibide

en: Duration
eu: Iraupena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
