Trinion tel (1.0.4) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
