Trinion tel (1.0.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
