Trinion tel (1.0.4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
