Trinion tel (1.0.4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
