Trinion tel (1.0.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Example
my: ဥပမာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
