Trinion tel (1.0.4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
