Trinion tel (1.0.4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Example
oc: Exemple

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
