Trinion tel (1.0.4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Example
pl: Przykład

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Outbox
pl: Skrzynka nadawcza
