Trinion tel (1.0.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Example
ro: Exemplu

en: Duration
ro: Durată

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
