Trinion tel (1.0.4) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Inbox
ru: Входящие

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Example
ru: Пример

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsible
ru: Ответственный

en: List is empty
ru: Список пуст

en: On page
ru: На странице
