Trinion tel (1.0.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre
