Trinion tel (1.0.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
