Trinion tel (1.0.4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
