Trinion tel (1.0.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
